Jdi na obsah Jdi na menu
 


Acorn's Big Adventure
V této hře si zahrajete za zajímávého hrdinu, který musí projít několik levelů. Čeká na něj spousta nástrah všeho druhu. Hra se ovládá šipkami, SPACE skáče a klávesa Z je něco jako útok.
Achilles
V roli bájného bojovníka na vás čeká několik levelů plných nepřátel. Vašim úkolem bude všechny pobít a občas se setkáte i s bossem. Hru ovládáte šipkami a útok klávesami 4 a 5 na numerické klávesnici.
Ancient Battle: The Aztecs
Jako archeolog to nebudete mít vždy jednoduché. To poznáte na vlastní kůži v této hře. Čeká na vás několik levelů, spousta zbraní a nepřátel.
Thing Thing Arena
Thing Thing Arena je hlavně o přežití, kdo vydrží nejdéle naživu v aréně? Není to nic jednoduchého, ale trochu cviku a dostanete se do toho.
This Is Madness
V této hře si zahrajete za hrdinu, na kterého čívá v několika levelech spousta po zuby ozbrojených nepřátel. Vyberte si jednu z mnoha zbraní a všechny je pozabíjejte a dokončete level.
wpnFire
V této hře na vás čeká nespočet různých nepřátel a velké množství zbraní. Hra nabízí několik herních módů, takže vás snad na nějaký čas zabaví.
Stretchy Man
V této hře na vás budou útočit nepřátelé ze všech stran a vám nezbyde nic jiného než se bránit. Seberte pistol a pusťte se do nich. Kdo jich sejme nejvíc!?
Pac Man Platform 2
A je tady hra PacMan v neobvyklém provedení. V roli PacMana procházíte různé levely, ve kterých na Vás čeká spousta dobrodružství, ale i nebezpečí.
Rescue Mission
Vydáte se zachránit své přátele, protože jsou uvězněni v nepřátelské základně. Vašim úkolem nebude jenom záchrana kamarádů, ale i likvidace nepřátel. Tak hurá do boje!