Jdi na obsah Jdi na menu
 


3D Hyperjet Racing
Tak tohle jsou docela povedené závody vznášedel. Jestli máte rádi rychlost a nechcete moc přemýšlet nad logickou hrou, tak tohle je hra právě pro Vás.
Acid Factory
V této povedené a pěkně zpracované hře musíte v každém levelu posbírat všechny baterie, abyste získali dostatek energie pro aktivaci teleportu. Nebude to jen tak. V každém levelu na vás číhá spousta nebezpečí.
Amazing Spiderman
Spiderman má nový úkol. Bude sbírat pradlo. A bude k tomu používat svou super schopnost - vystřelování pavučiny z ruky.
Aqua Bubble
V této hře bude vašim úkolem spojit stejně barevné kuličky k sobě, když se vám to povede, tak kuličky zmizí a vám se přičtou body. Je to něco jako hra Tetris.
Barman
V této hře musíte namíchat ten správný drink. Nesmí být moc silný a ani moc slabý. Neni to lehké trefit se a namíchat ten správný drink. K dispozici máte velký počet alkoholických i nealkoholických nápojů. Hra je doprovázena komickými scénkami a pohodovou hudbou.
Blobs
V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák.
BMX Extreme
V této hře na Vás čeká malá BMX dráha na které se ukáže, jakou máte zručnost na BMX kole. Můžete jezdit tam a zpět v minutovém časovém limitu. Kdo udělá nejvíce bodů?
Bow man 2
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
Bowja the Ninja
V této hře budete muset na každé obrazovce vyřešit nějákou logickou úlohu, abyste postoupili dál.
Tower Blaster
V této logické hře budete stavět stabilní věž z čísel. Základ věže by měl mít nejvyšší číslo a vrchol věže naopak nejnižší číslo. Čísla ve věži nemusí dávat postupku, ale měly by být chronologicky uspořádané od nejmenšího k největšímu.
Whack Your Boss
Štve vás váš šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
Tanks
Ovládáte tank, kterým musíte balistickou křivkou trefit Vašeho soupeře v druhém tanku. Šipkami můžete popojíždět nebo nastavovat úhel střely.
Thump!
Dejte si pauzu a zajezděte si třeba v dodávce na závodním okruhu. Nejrychlejší vyhrává. Tak se předveďte!
Totem Destroyer
V této hře budete mít za úkol bezpečně odstranit všechny panely pod postavičkou. Ale dejte pozor ať nespadne, jinak musíte začít level znovu. Černé panely se nedají odstranit. Hnědé a zelené se naopak dají odstranit a zelené jsou navíc i pružné.